Çağrı Merkezi / (0212) 685 05 68

Bize Yazın / info@arasarnavutkoy.com.tr

Catering

Sevdiklerinizle PaylaşınCatering hizmetimizin tüm aşamalarında insan sağlığını, hijyeni ve lezzeti ön planda tutuyoruz. Küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların yemek ihtiyaçlarını günümüz teknolojilerinden en iyi şekilde faydalanarak akılcı bir organizasyonla yemeklerimizi üretiyor ve sizlere zamanında ulaştırıyoruz. 

Araş AŞ. işine gösterdiği özen ve titiz yaklaşımı sayesinde siz sayın müşterilerimizin güvenini kazanarak, alanında lider firmalar arasında yerini almıştır.

Personellerimiz alanlarında uzun süre çalışan uzman kişilerden oluşmaktadır. Üretim yaparken dini inançlarımızın gerekliliklerini de gözetiyor ve kusursuz hizmet sunmanın gayretiyle hareket ediyoruz.

Hedefimiz; müşterilerimize hızlı ve ekonomik aynı zamanda da lezzetli çözümler üreterek memnuniyetlerini kazanmaktır.

Kamu Kuruluşlarının ve Özel Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, gıda taleplerini modern tesisimiz ve eğitimli personelimizle sağlamaktayız. Menülerimizi denemenizi tavsiye ederiz.

İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda ve kişi sayısının azlığı durumlarında Taşıma Yemek Hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. (ısı koruyucu ambalaj) ile size ulaştırılır.

Müşterilerimizin öneri ve istekleri doğrultusunda, kalori ve besin değerleri göz önünde bulundurularak uzman personelimiz tarafından oluşturulan menüler, merkez mutfağımızda hazırlanarak, hijyen zinciri kırılmaksızın müşteriye ulaştırılır. Yemeklerimizin standartları, profesyonel kadromuz tarafından, yemeklerin hazırlık aşamasından, üretim ve sevkiyat aşamasına kadar kontrol edilmektedir. Bu sayede siz değerli müşterilerimize sürdürülebilir gıda güvenliği sağlanmakta ve lezzetli yemeklerimiz termobox (ısı koruyucu ambalaj)sistemi sayesinde; ısı kaybetmeden, dış etkenlerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda sevk edilmektedir.    


Özel gün ve organizasyonlarınız için profesyonel hizmet

Kurumsal firmalar için yerinde yemek üretim hizmeti

Tabldot yemek hizmeti

Taşıma yemek servisi ile firmanıza özel yemek servisi

Düğün, davet, kokteyl, iş yemeği organizasyonları için yemek servisi

Cenaze Yemeği Hizmeti

7 gün 24 saat hizmet

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...