Çağrı Merkezi / (0212) 685 05 68

Bize Yazın / info@arasarnavutkoy.com.tr

Vizyon & Misyon

Anasayfa / Vizyon & Misyon
Sevdiklerinizle Paylaşın

Misyonumuz

Şirketimizin temel ilkesi olan Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti politikamızı sürdürmek;Evrensel sağlık ve hijyen standartlarında gıda üretmek,Sosyal Sorumluluk projelerimizle, toplumumuzun her konuda yaşam kalitesini yükseltmek;Müşterilerimizle, kısa süreli kâra dönük iş anlaşmaları yerine, her zaman için uzun soluklu, karşılıklı güven, saygı ve sevgiye dayanan dostluklar kurmak;Toplu yemek ve Catering sektöründeki modern yöntem ve teknikleri, müşterilerin ulusal, bölgesel, ekonomik ve kültürel gerçeğine uygun, kalite ve hijyenden tavizsiz; güler yüzlü hizmet geleneğimizi sürdürmek.

Kurulduğumuz günden bu yana ARAŞ A.Ş Yemek Üretim Tesisleri kalite anlayışı,

lezzet anlayışı ve özgün hizmet anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak.


Vizyonumuz

Kalitemizi ve güvenilirliğimizi korumak ve yükseltmek;Teknolojiyi takip etmek ve uygulamak;ARAŞ A.Ş. i oluşturan tüm çalışanların sahip olduğu takım ruhunu yaşatmak;Yeni yatırımlarımız ve markalarımızla, lider şirketler arasındaki konumumuzu devam ettirmek.

Yemek sektöründeki yenilikleri teknolojiye ve toplumun ihtiyaçlarına göre takip ederek, kendimizi yenilemek ve sektörün öncülerinden olmaya devam etmek. Mönülerimizi hazırlarken insan sağlığına ve hijyene en üst seviyede dikkat ederek gıda mühendislerimizin kontrolünde sunmak.

Personelimizin eğitimlerini sürekli hale getirerek müşterilerimize hizmette kalitenin nasıl olacağını göstermek.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...