Çağrı Merkezi / (0212) 685 05 68

Bize Yazın / info@arasarnavutkoy.com.tr

Organizasyonlar

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Catering / Organizasyonlar
Sevdiklerinizle Paylaşın


En güzel anılarınızı kusursuz bir şekilde yaşamak istiyorsanız yemek organizasyonunuzu bize bırakın.
İsterseniz yer temini, isterseniz sizin belirleyeceğiniz yerde organizasyonunuza uygun bir konsept ile güzel anlarınızı daha da güzelleştirmek için biz burdayız.
Böyle büyük bir günün stresini biraz da olsa üzerinizden alıp, özel mönülerimiz ve kaliteli ekibimiz ile misafirlerinizin memnuniyet duyacağı bir organizasyon için yanınızda olacağız.

Davet ve düğünlerinizden açılış törenlerinize, toplantı ve seminerlerinizden, resepsiyon ve şenliklerinize kadar tüm organizasyonlarınızda deneyimli, genç personel kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı istekleriniz doğrultusunda karşılamaktayız.

Doyurucu içeriği ve alternatif menüleri ile hazırlanan sandwich ve kumanyalar; çalıştığınız mekanda, ofisinizde, gezilerinizde, pikniklerinizde, masanızın başında ve tüm özel günlerinizde sizlere farklı bir lezzet sunmaktadır.

Organizasyonlarınızda yemekle ilgili soru işaretini aklınızdan çıkarın. Siz organizasyonunun diğer detaylarıyla ilgilenirken, konuklarınızı lezzetli yemeklerimiz ve güleryüzlü personellerimize emanet edin

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...