Çağrı Merkezi / (0212) 685 05 68

Bize Yazın / info@arasarnavutkoy.com.tr

Taşımalı Yemek Üretimi

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Catering / Taşımalı Yemek Üretimi
Sevdiklerinizle Paylaşın

ARAŞ Catering merkez mutfağında üretilen yemekler firma talepleri doğrultusunda mutfaklarına, en uygun koşullarda ulaştırılıp yemek ihtiyaçları karşılanmaktadır. Porsiyonlanıp sevkiyata hazırlanan yemekler 4 saat aynı sıcaklığı muhafaza edebilen termobox a yerleştirilip firmalar gönderilmektedir.

Ayrıca talep doğrultusunda demirbaş malzeme temin edilip mutfaklara yerleştirilmekte, çalışanlar için yemek sıkıntınız tamamiyle giderilmektedir.

Üretilen tüm yemeklerden alınan numuneler, sağlık açısından sorun teşkil edebilecek üremeleri kontrol edebilmek amacıyla muhafaza edilmektedir.

Taşıma yemek hizmetinde, mutfaklarımızda üretilen yemekler, teknik kadro tarafından tüm kalite kontrolleri yapılıp ürün çıkış onayı verildikten sonra kapalı termobox sistemi ile hijyenik ve güvenilir bir şekilde hizmet noktalarına sevk edilmektedir.

Termobox, saatte en fazla 1-4 C ısı kaybı özelliği nedeni ile yemekleri uzun süre istenilen ısıda tutmasıyla yemeklerin bozulma riskini minimuma indiren ve taşıma yemekte en riskli süreç olan taşıma işinin son derece güvenli yapılmasını sağlayan ekipmandır.

Ürettiğimiz yemekler termoboxlar vasıtasıyla ısı kaybetmeden, dış etkilerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Bu hizmet türü, işletme çatısı altında yemek üretme imkanı olmayan kurumlar tarafından tercih edilmektedir.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...