Çağrı Merkezi / (0212) 685 05 68

Bize Yazın / info@arasarnavutkoy.com.tr

Yerinde Yemek Üretimi

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Catering / Yerinde Yemek Üretimi
Sevdiklerinizle Paylaşın

Kuruluşumuz firmaların talepleri doğrultusunda kendi mutfaklarında eğitimli personllerimizi çalıştırıp yemek ihtiyaçlarını giderme konusunda da çalışmalar yapmaktadır.
Bu doğrultuda firmanın mutfağına gerekirse demirbaş malzeme takviyesiyle çalışanlarımızı yerleştirip, mönü (gerekirse firma talep doğrultusunda belirlenmiş mönü) çalışması yapılmaktadır. Taşımalı üretime göre hem lezzet hemde görünüm açısından daha kaliteli bir üretim şekli olan yerinde yemek üretimi, teknik ekibimizin kontrolünde hijyeni şartlarda üretimi yapılmaktadır.
Sevkiyat risklerinin oluşmayacağı bu üretim biçiminde üretim esnasında doğabilecek tüm sıkıntılar için kontrol amacıyla numune alınıp muhafaza edilmektedir.

İşletmenizde yer alan mutfağınızı inceleyip, ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimlerinizi belirliyoruz.

Kaliteli hammadde alımlarımızla birlikte profesyonel ve deneyimli kadromuzla üretilen yemekler, aynı noktada servise sunulduğu için lezzet ve kalite kaybı en aza indirgenerek, sunum özelliğimiz ön plana çıkmakta ve hizmetimizin kalitesi üst seviyeye ulaşmaktadır.

Menüleriniz, kuruluşunuzun kendi mutfağında, deneyimli ve uzman kadrosu ile ARAŞ A.Ş Yemek personeli tarafından kalite standartlarına bağlı kalınarak hazırlanır. Servis ve sonrası tüm hizmetler, ARAŞ A.Ş Yemek personelleri tarafından gerçekleştirilir. Periyodik aralıklarla gerekli denetimler yapılarak mutfağınızın  hijyen kurallarına uygunluğu denetlenir.

Mutfağınızdaki yerinde yemek üretim sürecinde sizin hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmaz. Uzman ekibimiz sizinle sürekli iletişim halinde olarak taleplerinizi yerine getirir.

Ev yemeği lezzetini hazır yemekte de almak istiyorsanız kaliteli, verimli, sağlıklı ve ekonomik üretim için mutfağınızdaki üretimi ARAŞ A.Ş CATERİNG'ın tecrübesine bırakabilirsiniz.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...