Çağrı Merkezi / (0212) 685 05 68

Bize Yazın / info@arasarnavutkoy.com.tr

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

ARAŞ A.Ş. 1992 yılında Kurulmuş olup Arnavutköy Bölgesinde hizmet vermektedir. 2008 yılında yeniden yapılanan şirket, faaliyet alanlarını genişletmiştir. İmar, su ve kanalizasyon ulaşım gibi kentsel altyapı coğrafi ve kent bilgi sistemleri, çevre ve çevre sağlığı, temizlik ve katı atık acil yardım kurtarma ve ambulans, ağaçlandırma, park ve yeşil alanlar, konut, kültür ve sanat, turizm ve tanıtım, gençlik ve spor, sosyal hizmet, meslek ve beceri kazandırma, ekonomi ve ticaretin geliştirilmesi hizmetlerini yapmaktadır...

Arnavutköy Belediyesi iştiraki olan ARAŞ A.Ş. bağlı yemek üretim tesisi, ağustos 2010 tarihinde tamamlanmış olup bu tarihten itibaren şirket tarafından işletilmeye başlanmıştır. Kamu kuruluşlarının ve de talep doğrultusunda özel sektörün yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hazır yemek alanlarında hizmet veren ARAŞ A.Ş., 507 m2 kapalı alana sahip üretim tesisinde 15.000 adet/gün kapasitesine sahiptir.

Bugün yüzlerce öğrenciden, iş adamına, kamu çalışanlarından, işçilere kısaca hayatın her kesiminden insanlara, ARAŞ A.Ş. nin kurum kültürünü yansıtan farklı bakış açısıyla toplu yemek hizmetlerden faydalanmaktadırlar. Kuruluşundan bugüne hızla ilerleme kaydeden ARAŞ A.Ş. olarak, en uygun hijyenik şartlarda üretip ve sunduğumuz yemeğin en yüksek kalitede, toplumun her kesimine hitap eden menü çeşitliliği ve kişiye özel hizmet verebilmenin gururunu yaşamaktayız.

Yemek üretim tesislerinin faaliyete geçtiği günden bu yana insan hayatının çok değerli olduğunu bilen kuruluşumuz, üretimden dağıtım birimine kadar tüm birimlerimizde kesin bir ciddiyet ve hijyen koşullarının sağlandığı ve bu sorumluluk içersin de uygulamalar yapıp, devamlılığını sağlamaktayız.

Amacımız müşterilerimize kaliteli, besleyici, insan sağlığı birinci öncelikli, faydalı vitaminler, mineral ve protein deposu şeklinde sunmaktadır.

İLKELERİMİZ

İnsan sağlığını kötü yönde etkilemeyecek kalitede hizmet sunmak, Yemeklerimizi hazırlarken seçtiğimiz malzemelerin kalitesinden ödün vermemek, Verimliliğimizi her geçen gün arttırmak, Çalışanlarımıza yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu, insan sağlığının ciddi olduğunu ve ilkelerimize sadık kalmanın önemini anlatmak.


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...