Çağrı Merkezi / (0212) 685 05 68

Bize Yazın / info@arasarnavutkoy.com.tr

Haber ve Duyurular

Anasayfa / Haber ve Duyurular
Sevdiklerinizle Paylaşın

Birlik, beraberlik ve paylaşmanın zamanı olan mübarek Ramazan ayının, ilk sahuru Kardeşlik Kentinde yapıldı.

Asrın Felaketinin yaşandığı deprem bölgemizde çalışmalarımıza devam ediyoruz.Birlik ve beraberliğin  en çok ihtiyaç duyulduğu bu zamanda ARAŞ olarak depremin ilk gününden bu yana bölgedeyiz. Yaralaramızı ancak birlik ve      beraberlikle sağlayabileceğimiz bu dönemde Ramazan'ın ilk sahurunu Hatay/Kırıkhan'da vatan...

» Detaylar

Asrın Felaketi - Kahramanmaraş Depremi

6 Şubat 2023 - Kahramanmaraş Depremi''Asrın Felaketi” olarak nitelenen, merkez üsleri Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan ve 11 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki deprem, Türkiye tarihinde en fazla can kaybına, insanların hayatını kaybetmesine ve maddi kayıplara neden olmuştur. Deprem anında ve sonrasında, hayatt...

» Detaylar

Ramazan Bayramı

Ramazan Bayramının, Ülkemize, İslam Alemine ve Tüm İnsanlığa hayırlar getirmesi temennisiyle, Bayramınızı tebrik ederiz.

» Detaylar

Ramazan Programı (Hadımköy TOKİ ve KİPTAŞ)

Ramazan birlikte güzel... Bu akşam Hadımköy TOKİ ve KİPTAŞ konutlarında kurduğumuz iftar sofralarında binlerce hemşehrimizle bir aradayız.

» Detaylar

Ramazan Programı (Arnavutköy Ağrılılar Derneği)

Ramazan berekettir... Bu akşam Arnavutköy Ağrılılar Derneğinin iftar programında Ağrılı kardeşlerimizle bir araya geldik.

» Detaylar
Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...